Jak zgarnąć grę od Nintendo za darmo

W zeszłym tygodniu informowałem na fejsbukowym profilu Bloga (o) Nintendo o niezwykłej promocji, jaką Nintendo of Europe szykuje z okazji premiery Mario Kart 8. Każdy, kto do końca lipca kupi wspomniany tytuł, bez większego wysiłku może otrzymać drugą grę za darmo. Jak to zrobić?

Wii4Everybody

Krok pierwszy to oczywiście zakup Mario Kart 8 na Wii U. Musicie również mieć konto Club Nintendo. Na szczęście jego założenie to nie problem, nawet jeśli mieszkacie w Polsce. Możecie to zrobić tutaj. Najlepiej zarejestrować się na Wielką Brytanię albo Niemcy, zależnie od preferencji językowych. Konto CN potrzebne jest do zarejestrowania zakupionej gry. Promocja obejmuje zarówno cyfrowe, jak i sklepowe kopie Mario Kart 8, ale żeby zarejestrować cyfrową grę, Wasze Nintendo ID na konsoli musi być wcześniej podpięte do Clubu Nintendo. A żeby to zrobić, wszystkie regiony (konsoli, profilu i konta klubowego) muszą się zgadzać, więc rodakom tej opcji nie polecam.

Dużo wygodniej będzie kupić zwykłą, pudełkową wersję gry. W środku znajdziecie czerwoną ulotkę ze zdrapką, pod którą znajduje się kod, który trzeba zarejestrować na stronie Club Nintendo w swoim profilu. Po rejestracji produktu będziecie mogli wybrać, który z ośmiu oferowanych tytułów sobie życzycie. Wybór niczego sobie, praktycznie same dobre exclusive’y:

Wybór szeroki i bogaty - crapów niemal brak

Na tym właściwie Wasz udział się kończy. Nintendo wyśle kod na cyfrową wersję wybranej przez Was gry na podany podczas rejestracji w CN adres mailowy. Żeby dostać grę na Wii U za darmo, ten kod będziecie musieli jeszcze wpisać w eShopie z poziomu konsoli. I voila! Bądźcie jednak gotowi, że nie dostaniecie gry od razu po rejestracji Mario Karta. Nintendo powinno poinformować z wyprzedzeniem, kiedy rozpocznie rozsyłanie kodów.

W skrócie – jak dostać grę za friko:

1. Zakładacie, jeśli jeszcze nie macie, konto Club Nintendo tutaj.

2. Kupujecie Mario Kart 8 na Wii U, dla pewności nówkę pudełkową.

3. Rejestrujecie grę unikalnym kodem w swoim koncie CN.

4. Wybieracie grę, którą chcecie dostać.

Zobacz również: Tomek Kreczmar - Zrządzenia zrzędzy: Cała prawda o piractwie

5. Czekacie na mail od Nintendo z kodem na grę.

6. Wpisujecie kod w eShopie na Wii U i ściągacie grę :)

Który tytuł zamierzacie zgarnąć? Ja waham się pomiędzy The Wonderful 101 do gry solo a Wii Party U do kanapowego multi i pomysłowych zastosowań GamePada…

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u To mnie wkurza! Zdania, które doprowadzają do czerwoności – ciebie też? [cz. 2] Internetowe serwisy randkowe A.D. 2014. Gdzie poznamy kogoś interesującego? CleverPet. Psia konsola?! Kobieta z brodą jak Warsaw Shore. To Internet, a nie telewizja promuje głupoty! Współczuję e-sportowcom. E-sport zabija przyjemność z grania! „Psy” po cyfrowej rekonstrukcji wyglądają świetnie. Drugie życie hitów polskiej kinematografii? Jak widzą koty? Kolejna afera na Wykopie. Użytkownicy sami zabijają serwis? Tinitell. Prosty i praktyczny telefon dla dziecka Genialny trolling się nie udał. Artyści nie mogą zarabiać na Spotify na ciszy Mortal Kombat. 8 faktów, o których być może nie mieliście pojęcia Hipsterski maoizm domaga się podpisywania memów. Ale sam zdjęć nie podpisuje Jony Ive - arcykapłan Cupertino, guru sekty designu. Recenzja biografii LeapBand. Dzieci też chcą mieć smartopaski Rzeczywistość rozszerzona w grach. Ciekawy pomysł, który nie mógł się udać Nowoczesny widz w Polsce istnieje i ogląda seriale po swojemu. A telewizje udają, że nie widzą 10 gier, w które trzeba zagrać na PlayStation 4 w 2014 roku Barbarzyńcy u bram. Amerykańscy wandale niszczą Danię w Minecrafcie #dzieńmówieniaprawdy. Uff, z młodzieżą wszystko dobrze! Są tacy jak my, tyle że mają Internet Szpiedzy, kosmici, a może reklama? Tajemnicze konto na YouTube zadziwia internautów 10 najgorszych filmów na podstawie gier. Gnioty, które nigdy nie powinny powstać Harry Potter kontra Gwiezdne wojny. Niesamowita konfrontacja! Na kogo stawiacie? Boli mnie noga, wujek Google: lekarz cię okłamuje, to rak. Niech takie wpisy znikną z sieci!