Konkurs na zaglądanie pod spódniczki

Nic nie sprzedaje się tak dobrze, jak uczennice ninja w kusych spódniczkach i przyciasnych w biuście koszulkach. Japończycy zrobili o tym całą grę.

Gra nazywa się Senran Kagura Burst i o dziwo zostanie wydana także w Europie — już 28 lutego. Na powierzchni jest chodzona bijatyka z wojowniczkami ninja w roli głównej. W istocie jednak nie chodzi o bicie, a o owe wojowniczki, które hojnie obdarzyła natura tam, gdzie trzeba, za to krawiec poskąpił na ubrania.

Golizny w grze nie ma, ale bielizna, aluzje i fetysze wyskakują na jaw niemal co chwilę. Taki na przykład tryb przebieralni, gdzie można wojowniczkom zmieniać wdzianka. Widzieliśmy już wiele podobnych w grach, ale Senran Kagura Burst różni się jednym drobnym szczegółem. Gra robi użytek z wbudowanego do konsoli 3DS mikrofonu. Dmuchając w niego, można podwiewać dziewczynom spódniczki. Powstał nawet związany z tym konkurs:

Trzeba poddmuchiwać spódniczkę jak najdłużej, ale z wyczuciem, żeby dziewczyna się nie zasłoniła. Sprytny zabieg marketingowy, nie sądzicie? Tani, żerujący na najniższych instynktach. Ale łączący w sobie dwie ulubione rzeczy męskiej populacji graczy: erotyzm i rywalizację.

I tylko szkoda, że grafika na 3DSie nie jest lepsza ;)

Zobacz również: Tomek Kreczmar - Zrzędzenia zrzędy: śpieszmy się kochać gry

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Warszawa jest smutna, a Wrocław przereklamowany Historia pewnej marynarki Recenzja: Cała prawda o planecie Ksi Robaczki z Zaginionej Doliny – narkotyki, kosmici i rzeź Jak obejść paywall Agory, czyli będę bronił Spider’s Web (o dziwo) Żegnajcie, gracze Słowiańskie dziwy Czat ze zmarłym? Pokaż swojemu dziecku, jak przegrywa prawdziwy facet! Jak się kończy gry? Pismo obrazkowe – po co robić internetowe wideo? "Her" - trudne randki z komputerem Jakie pierwsze trofeum, taki cały rok IPLA, robisz to źle! Moje przygody z polskim VOD World of Tanks: Rush. Z on-line do off-line "Eye of the Tiger" wykonane na starej drukarce biurowej Nasi rodzice siedzą teraz na Facebooku. Tak jak kiedyś na Naszej Klasie Lepiej być bezrobotnym niż twórcą gier Flappy Smoleńsk. Skuteczna prowokacja czy żenujący dowcip? Bikini i stan nieważkości. Niezwykła sesja popularnej modelki Uczta dla oczu sfilmowana GoPro i Nikonem D800. Płynna lawa pożera puszkę ravioli 10 niezależnych gier z Kickstartera, które staną się hitami Banished: jak dobra może być gra napisana przez jedną osobę?